Aliens: Dark Decent Ön-Sipariş Verilebiliyor


Yayıncılı Focus Entertainment tarafından yapılan Aliens: Dark Decent, Tindalos Interactive tarafından PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştiriliyor. Summer Game Fest sırasında duyurulan ve bir aksilik olmaması durumunda 20 Haziran 2023 tarihinde satışa sunulması planlanan Aliens: Dark Decent ön-sipariş için açıldı. Ayrıyeten bunun erdemine yeni bir fragman da yayınlandı.

Alien o kadar geniş bir cihan ki, her köşesinden farklı bir kıssa çıkabiliyor ve bunlar sinemalar kadar diziler ve oyunlarla da bizlere aktarılıyor. Aliens: Dark Decent da bunlardan bir tanesi olacak. Öyküye nazaran, Moon Lethe üzerinde yaşanan Xenomorph salgınını durdurmak ile yükümlü bir kumandan rolünde olacağız. Elimizin altında tecrübeli bir Colonial Marine takımı olacak. Askerlerimizi yöneterek, Xenomorph’lar, Weyland-Yutani Corporation’ın operatörleri ve Alien markasına yeni katılan yaratıklar ile gayrete girmemiz gerekecek.

Aliens: Dark Decent Ön-Sipariş İçin Açık

Halihazırda ön-sipariş ile satın alabileceğiniz oyun, PlayStation mağazasında 699 TL, Steam mağazasında 550 TL ve Xbox mağazasında da 700 TL fiyat etiketine sahip. Çıkışından evvel almanız durumunda da Black Camo Armor Set (Siyah Kamuflaj Zırh Seti) ve Otago güvertelerine renk getirecek eşsiz kedi yardımcı bulunan Lethe Recon Pack içeriği armağanınız olacak.

Yeni yayınlanan fragmanda ise taktiğe dayalı oynanış ve tansiyonlu atmosferi görebilme fırsatımız oluyor. Ayrıyeten yeni Xenomorph tipi ve tehdit ögesi olabilecek Synthetic de ekranımıza geliyor.

Aliens: Dark Decent Ön-Sipariş Verilebiliyor

Bir yorum yazın

Yorumlar