Daymare: 1994 Sandcastle, Ağustos’ta Geliyor


Bu yıl çıkması beklenen Türkçe altyazı ve arayüz takviyeli Daymare: 1994 Sandcastle için net tarih belirli oldu. Ayrıyeten çıkışından evvel deneyebilmemiz için bir oynanabilir demo da yayınlanacak.

Daymare: 1998 için devam niteliği taşıyan Daymare: 1994 Sandcastle, 2021 yılında duyurulmuştu. Öykü olarak evvelden devlet için çalışan bir casus olup, sonradan H.A.D.E.S. birliği ismine çalışmaya başlayan Delila Reyes karakterinin başından geçenlerin anlatılacak.

En ileri teknolojili ve yenilikçi silahlarından birini alıp dünyanın en ünlü ve en gizemli yerine, yer altındaki ıssız bir askeri araştırma merkezine gideceğiz. Burada da daha evvelden hiçbir yerde görmediğimiz, lakin öldükten sonra daha da kuvvetli bir biçimde geri dönebilme ihtimali olan yaratıklar ile gayrete uğraşa gireceğiz.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen ve Daymare: 1994: Sandcastle, gelişmiş görsellik, müzikler, ses efektleri ve envanterinizi daha kolay düzenleyebileceğiniz yeni bir V.A.C. sistemi ile gelecek. Ayrıyeten ana karakterimizin koluna yerleştirilen tarayıcı göz sayesinde, karşınıza çıkacak mahzurları aşmak için gereken ipuçlarının yanı sıra zımnî dokümanları ve eşyaları da bulabilmeniz de mümkün olacak.

Daymare: 1994 Sandcastle Ne Vakit Çıkıyor?

PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için Invader Studios tarafından geliştirilen oyun, Leonardo Interactive yayıncılığında 30 Ağustos 2023 tarihinde satışa sunulacak. Ayrıyeten Switch versiyonu da geliştiriliyor, lakin şimdilik Nintendo konsoluna çıkış tarihi verilmiş değil.

Eğer oyunu çıkışından evvel denemeyi isterseniz, 11 Mayıs 2023 tarihinde PC için yayınlanacak olan bir demoyu beklemenizi öneriyoruz. Öykünün başlarının gösterileceği oynanabilir demoda mekaniklere, görselliğe ve çatışma sistemine de yakından bakış atabilecek olup, en son versiyonda kullanımımıza sunulacak olan silahların birçoğunu kullanma fırsatı da bulacağız.

Daymare: 1994 Sandcastle, Ağustos’ta Geliyor
  • 10 Mayıs 2023

Bir yorum yazın

Yorumlar