Mortal Kombat 1 Duyurusu Yarın Gerçekleşecek


Mortal Kombat 1 duyurusu yarın prestijiyle yapılacak. Kısa bir müddet evvel ortaya atılan bir argüman, çok geçmeden NetherRealm Studios tarafından teyit edildi. Heyecanla beklemedeyiz.


İlginizi Çekebilir: Yeni Mortal Kombat’ın Birinci Bilgileri Sızdırıldı!


Mortal Kombat serisinin sıradaki oyunu, bir müddettir gündemdeydi. Geliştirici stüdyonun yaptığı gizemli paylaşımların sonucunda, olası bir sil baştan imal ile karşılaşacağımız iddia ediliyor. Yani yesyeni bir öykü sunulacak üzere görünüyor.

Bugün gün içerisinde Twitter üzerinden Ed Boon tarafından paylaşıma alıntı yapan The Snitch, ki kendisi daha evvelden nokta atış isabet ettirdiği tezleri ile prestij kazanmıştı, yeni Mortal Kombat oyununun yarın CGI bir sinematik ile duyurulacağına işaret etmişti.

Mortal Kombat 1 Duyurusu Yarın Geliyor

The Snitch tarafından yapılan paylaşıma NetherRealm Studios tarafından yanıt gecikmedi ve serinin Youtube kanalı üzerinden yayınlanan yeni görüntü ile beklenen duyurunun, yarın TSİ 16:00 sıralarında yapılacağı teyit edildi.

Mayıs ayının birinci haftasında Billbil-kun, sızdırdığı bilgiler ile sıradaki oyunun isminin Mortal Kombat 1 olacağını ve PC, PlayStation 5, Switch ve Xbox Series için geliştirildiğini söylemişti. PlayStation ve Xbox versiyonları yetmiş dolar ve Switch versiyonu da altmış dolar olacak iken, PC versiyonu için hiçbir fiyat bilgisi paylaşılmamıştı.

Son olarak, standart sürümünün yanı sıra Premium ve Kollector’s olmak üzere iki özel sürümünün olacağı da gelen bilgiler ortasındaydı.

Mortal Kombat 1 Duyurusu Yarın Gerçekleşecek

Bir yorum yazın

Yorumlar