İptal Edilen Black Ops 4 Senaryo Modu Görüntüleri


İptal edilen Black Ops 4 senaryo modu görüntüleri, Reddit üzerinden yapılan paylaşım ile ortaya çıktı. Erken bir safhadan alınan imajlar, birinci kişi perspektifinden silah ve karakter animasyonlarını gösteriyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty 2023 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı


Black Ops 4, Call of Duty serisinde ana senaryo modu ile oyuncuların karşısına çıkmamış olan şimdilik son oyun olma özelliğini taşıyor. O denli ki, Blackout ismi altındaki Battle Royale, Multiplayer ve Zombies modları bulunuyor. Her ne kadar ana senaryo modu bulunmuyor olsa da, Specialist sistemi kapsamındaki her bir karakter için farklı vazifeler bulunuyor ve bu vazifeleri yaptıkça da kararın fonu derinlik kazanıyordu. 

Ağutos ayı içerisinde Reddit üzerinden paylaşımda bulunan Purpletoaster20, baştan planlanıp da sonradan iptal edilen senaryo moduna ait değerli ayrıntıları ortaya dökmüştü. O denli ki, Career ismiyle karşımıza gelecek olan senaryo modunun bizi 2070 yılına götürecekti ve global salgın ve iklim felaketi sonrasında yaşanan kaos ile geçen yıl anlatılacaktı. 

İptal Edilen Black Ops 4 Senaryo Modu Görüntüleri

Senaryo modunun ikiye iki vazife tabanlı olacağı söylenir iken, tercihen tek başımıza yahut yapay zeka karakterler ile oynayabilmemizin mümkün olacağı da belirtilmişti. Yakın bir vakit evvel ise yeniden Reddit üzerinden Ok-Bass isimli kullanıcı tarafından yapılan bir paylaşım ile senaryo modunun geliştirilme etabındaki manzaraları sızdırıldı. Bu sayede, birinci kişi perspektifinden silah animasyonlarının erken safhadaki halini görebiliyoruz. Ayrıyeten üç boyutlu animasyonlar da ekranımıza geliyor. 

Recently found in-dev cutscenes and animations from Black Ops 4’s Career campaign.
by u/Ok-Bass-4379 in Blackops4

İptal Edilen Black Ops 4 Senaryo Modu Hakkında 

World United Nations ve Free People’s Army olmak üzere iki topluluğun bulunacağı modun oynanışı, ikiye iki misyon tabanlı bir yapıda olacak iken tek başımıza yahut yapay zeka karakterler ile de oynayabilecektik. Birinci dördünün tamamlanmaya yakın olduğu söylenen bu misyonların PvE ve PvP kısımlarının, araç kullanımının, Black Ops 3 stili yeteneklerinin ve yan amaçlarının de olacağı söylendi. 

Yaptığımız taraf seçimine bağlı olarak, moddaki ilerleyişimiz etkilenecekti. Bunun yanı sıra, daha büyük altı öykü yeri üzerindeki birkaç vazife dahil, her biri on beş yahut yirmi dakika sürecek vazifelerde kazananın ve kaybedenin de tesiri olacaktı. 

Aşama kaydetme sisteminin ise Black Ops 3 gibisi olacağı belirtilmişti. Yani modu oynayarak tecrübe puanı kazanacak ve yeni silahlar, yetenekler ve ekipmanlar açabilmek mümkün olacaktı. Ayrıyeten karakterinizin ve yardımcınızın cinsiyetini ve kozmetiklerini özelleştirebilecektik. 

Career modunun misyonlarını bağımsız herkese oynatma listelerinde oynayabileceğiniz Skirmish ve özel oyun modları da bulunacaktı. Son oyunda Zombies Custom Mutations olarak yer alan bu sistem, Career modundan yine tasarlanmıştı. Skirmish ise temel oyun ayarları üzerinde ince ayarlar yaparak kendi senaryo tecrübemizi yaratmamıza imkan tanıyacaktı. 

Son olarak, dönemlik içeriklerin de yayınlanması planlanıyordu. Her dönem üç yeni vazife sunacaktı. Ayrıyeten Black Ops 3’ün Nightmares’ının devamı için de hazırlıklar vardı. Career haritalarında geçecek ve Brutus ve Panzer Soldat isminde yeni düşmanlar içerecekti. İki ekibin misyonları mümkün olabildiğince süratli bir biçimde tamamladığı ve altı oyunculu hayatta kalma olmak üzere iki farklı oynanış modunun olacağından da bahsedilmişti. 

 

İptal Edilen Black Ops 4 Senaryo Modu Görüntüleri

Bir yorum yazın

Yorumlar