EA Yeni The Sims 4 Kitleri İçin Oylama Başlattı


EA ve Maxis, sıradaki The Sims için çalışmalara tam gaz devam eder iken, şimdiki oyun için içerik dayanağı sağlamaya devam ediyorlar. Hatırlayacağınız üzere son olarak, Greenhouse Haven ve Basement Treasures isminde iki yeni kit yayınlamışlardı. Artık ise, EA yeni The Sims 4 kitleri için bir oylama başlattı. Şayet iştirakte bulunmayı isterseniz, haberimizin içeriğinden ilgili sayfaya uğramayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir: FIFA 23 Game Pass Ultimate Kütüphanesine Ekleniyor


EA Yeni The Sims 4 Kitleri İçin Oyuncuların Fikrine Danışıyor

EA’in yayıncılığını yaptığı ve Maxis’in üretimci koltuğunda oturduğu The Sims 4’e, oyuncuların belirleyeceği temaları baz alacak olan yeni kitler geliyor. Oyuncular verdikleri oylarla kendi iç dünyalarını oyuna yansıtmak için bir fırsat elde edecek.

Yapılacak olan oylama yalnızca tek seferlik olacak; yani ikinci bir tıp yok. Oyunculara birbirinden farklı iki seçenek sunulmakta ve her ikisi de hem Create a Sim, hem de Build Buy Kits kısımları için geçerli olacak. Oyuncular 21 Mayıs’ı 22 Mayıs’a bağlayan gece, 04:00’a kadar oylarını kullanabilecek ve kazanan temalar bir sonraki kit güncellemesinde yer alacak.

Hemen oy vermek için bu temasa tıklayabilirsiniz.

Oyuncular öncelikle aydınlık yahut karanlık seçimi yapacaklar. The Sims fanatikleri dilerlerse içlerindeki aydınlık enerjiyi, eğlenceli ve renkli desenlerle bezeli GÖKKUŞAĞI TARZI ile yansıtabilecek yahut karanlık taraflarını kucaklayarak GOTİK MODA ile gizemli taraflarını ortaya çıkartabilecekler.

Kıyafet kısmının seçimini yaptıktan sonra oyuncular geçmişte mi, yoksa gelecekte mi yaşamak istediklerinin kararını verecekler. Oyuncular ORTAÇAĞ KALESİ’ni seçerek bir kale etrafında şekillenen krallık hayallerini gerçekleştirebilecek yahut YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP GELECEK temasıyla uzay çağı mimarisini, neon parlaklığı ve parlak metal yüzeylerle birleştirmeyi seçebilecekler.

EA Yeni The Sims 4 Kitleri İçin Oylama Başlattı

Bir yorum yazın

Yorumlar