Epic Games Store Ücretsiz Oyun Paketi Dağıtıyor


Geçtiğimiz hafta yapılmış olan duyuru ile Epic Games Store fiyatsız oyun paketi dağıtıyor. The Sims 4 oyununuzun içeriğini genişletecek olan paketi kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PS Plus Extra Mayıs 2023 Oyunları Açıklandı


Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games Store Fiyatsız Oyun Paketi İndirmeye Açıldı

Geçtiğimiz hafta üç oyunu bizlere sunmuş olan Epic Games Store, bu hafta bir farklılığa giderek, halihazırda fiyatsız olarak erişebildiğimiz The Sims 4 için Jungle Adventure, Luxury Party Suff ve Fashion Street Kit içeriklerinden oluşan The Daring Lifestyle paketi ile kullanıcıların karşısına çıktı. Her vakit olduğu üzere yedi gün müddetle dağıtılacak olan bu paketi, fiyatsız sahip olabilmek için 18 Mayıs 2023 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki hafta fiyatsız oyun dağıtımına kalınan yerden devam edilecek. Ne var ki şimdilik GİZEMLİ OYUN olarak listelenmiş.

The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle Hakkında

The Sims 4 Jungle Adventure Game Pack, The Sims 4 Luxury Party Stuff Pack ve The Sims 4 Fashion Street Kit’i içeren bu fiyatsız paketle macerayı ve maceraperest modayı arayın.

The Sims 4 Jungle Adventure

Tapınak, orman, lanetli kalıntılar ve hazinelerle dolu eşsiz yabani ortamı keşfedin! Selvadorada’nın kültürünü ve geleneklerini deneyim ederek yöresel lezzetleri ve yeni dans hareketlerini keşfedin!

The Sims 4 Luxury Party Stuff

The Sims 4 Luxury Party Stuff ile Sim’leriniz hava atıyor! Birbirinden farklı ihtişamlı dekorlarla sosyetik bir parti yapın. Sim’lerinizin gardıroplarını, göz kamaştırıcı sabahlıklar ve şık resmi kıyafetlerle zenginleştirin. Orijinal yemek masasıyla Sim’lerine lezzetli yemekler sunabilir, her aktiflik için özel bir merkez modülü hazırlayabilirsin!

The Sims 4 Fashion Street Kit

Mumbai’nin modayı belirleyen dizaynlarından ilham alan The Sims 4 Fashion Street Kit koleksiyonuyla üslubunuzu genişletin. Güçlü renkler, ikonik silüetler ve yüksek kontrastlı desenler her öğeye güç ve hareket katıyor. Yesyeni bir biçim için klâsik detaylarla trend belirleyen kesimleri entegre ederek özgünlüğünüzü ön plana çıkarın.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyun paketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Epic Games Store Ücretsiz Oyun Paketi Dağıtıyor

Bir yorum yazın

Yorumlar