Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (18 Mayıs)


Ücretsiz oyun geleneğinde geçtiğimiz hafta bir farklılık yapan Epic Games, The Sims 4 içerik paketi ile karşımıza çıkmıştı. Buna karşılık olarak, bu hafta için sunacağı oyunu da GİZEMLİ OYUN olarak listelemişti. Beklenen vakit geldi ve kalkan gizem perdesinin akabinde, önümüzdeki yedi gün boyunca kütüphanemize ekleyebileceğimiz ücretsiz Epic Games Store oyunu da indirmeye açıldı.


İlginizi Çekebilir: Metro: Last Light Fiyatsız Olarak Dağıtılacak


Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Bildiğiniz üzere Death Stranding daha evvelden de Epic Games Store üzerinden fiyatsız olarak dağıtılmıştı. Şayet o fırsatı kaçırmışsanız, yedi günlük yeni bir fırsatınız var. 25 Mayıs 2023 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Bir sefer eklediğinizde, kalıcı olarak sizin olacak. Önümüzdeki haftanın oyunu ise GİZEMLİ OYUN olarak listelendi.

Death Stranding Hakkında

Efsanevi oyun imalcisi Hideo Kojima’dan orijinal, tiplere meydan okuyan bir tecrübe geliyor. Sam Bridges, Death Stranding tarafından büsbütün dönüştürülmüş bir dünyaya meydan okumalıdır. Geleceğimizin kopuk kalıntılarını taşıyarak paramparça olmuş dünyayı tekrar birleştirmek üzere bir seyahate çıkar.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (18 Mayıs)

Bir yorum yazın

Yorumlar