The Elder Scrolls Online: Necrom, PC İçin ÇıktıZeniMax Online Studios ve Bethesda Softworks, The Elder Scrolls Online serisinin son kısmı olan The Elder Scrolls Online: Necrom’u piyasaya sürdü. Bu yeni ek, 30 saatten fazla yeni içerik sunarak oyunculara iki yeni keşfedilebilir bölge, ustalaşılacak yeni bir sınıf olan Arcanist ve gerçekliği tehdit eden şeytani bir komplo ile karşı karşıya getiriyor. Necrom kısmı şu anda PC ve Mac için mevcutken, Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 20 Haziran 2023’te gerçek satışa sunulacak.

The Elder Scrolls Online: Necrom Neler Sunuyor?

Necrom, Scribes of Fate DLC’si ile başlayan öyküyü devam ettiriyor ancak oyuncuların bu kısmın sunduğu tüm içerikleri deneyimlemek için önceki DLC’yi tamamlamış olmaları gerekmiyor.

Telvanni Yarımadası ve Apocrypha

House Telvanni’nin sinsi büyücülerine ve Necrom kentine konut sahipliği yapan Telvanni Yarımadası’nın yükselen mantar ormanları Morrowind’in başka bölgelerine gitmiş olanlara tanıdık gelebilir. Bu yeni bölge, oyuncuların keşfetmesi için yeni yan görevler, World Boss’lar, zindanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi eşsiz macera içeriyor.

Necrom ayrıca oyuncuların Hermaeus Mora’nın kendi diyarı Apocrypha’yı keşfetmelerine de imkan tanıyor. Oblivion’un bu gizemli ve neredeyse sınırsız bilgi içeren kısmında birçok ölümlü buradaki sonsuz kütüphanelerde gezinirken ruhlarını kaybetti. Ayrıca oyuncular Apocrypha’nın yepyeni bir bölümü olan Chroma Incognito’yu keşfedebilecekler. Bu yeni alan daha önce görülmüş hiçbir yere benzemiyor ve Apocrypha’nın geri kalanı gibi oyuncuların keşfedebileceği sayısız tehlike ve sır içeriyor.

Arcanist

Necrom en çok talep edilen güncellemelerden biri olan yeni oynanabilir sınıf Arcanist’i getiriyor. 2019 yılında Elsweyr kısmıyla gelen Necromancer’dan bu yana ESO’ya eklenen birinci yeni sınıf olan Arcanist hasar vermek, gelen darbeleri karşılamak ve kendinizi veya müttefiklerinizi düzeltmek için Apocrypha’nın yasak güçlerini kullanıyor.

Yeni Görevler, Yoldaşlar ve Daha Fazlası

Necrom kısmı ayrıca yeni bir dizi görev olan 12 oyunculu Trial Sanity’s Edge’i ve yeni bir dünya etkinliği olan Bastion Nymic’i de içeriyor. Necrom ayrıca oyunculara iki yeni yoldaş getiriyor: Sharp-as-Night ve Azandar Al-Cybiades. Her iki yoldaş da bu yeni kısımda davanızda size eşlik edebilir, düzey atlayabilir ve eşyaları kuşanabilir. Her bir yoldaş kendi hikayesini, savaş becerilerini ve kilidini açabileceğiniz görev zincirlerini beraberinde getirir.

The Elder Scrolls Online: Necrom artık satın alınabilir dört sürümü mevcut:

  • The Elder Scrolls Online Deluxe Collection: Necrom
  • The Elder Scrolls Online Collection: Necrom
  • The Elder Scrolls Online Deluxe Upgrade: Necrom
  • The Elder Scrolls Online: Upgrade: Necrom

Bir yorum yazın

Yorumlar