Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (13 Nisan)


Amerika menşeli şirket, bizleri haftada ikişer oyun ile sevindirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen sayfa ile önümüzdeki yedi gün boyunca kütüphanemize ekleyebileceğimiz ücretsiz Epic Games Store oyunları da indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PS Plus Extra Nisan 2023 Oyunları Açıklandı


Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan MORDHAU ve Second Extinction, geçtiğimiz dakikalarda indirmeye açıldı. Her ikisini de 20 Nisan 2023 Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar buradan kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Beyond Blue ve Never Alone olacak.

MORDHAU Hakkında

MORDHAU, orta çağda geçen bir çok oyunculu oyun oluyor. Kendi paralı askerinizi yaratacak ve güçlü savaşlara katılacağız. Bizi süratli tempolu çatışmalar, kale baskınları, süvari taarruzları ve çok daha fazlası bekleyecek.

Second Extinction Hakkında

Second Extinction, gezegeni istila eden mutasyona uğramış dinozorlar ile uğraş edeceğiniz üç oyuncuya kadar kooperatif dayanağı sunan bir aksiyon oyunu. Kadro çalışmasının büyük kıymet arz edeceği oyunda, farklı maharet, silah ve yetenek kombinasyonları oluşturarak çok sayıdaki düşmanı ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (13 Nisan)

Bir yorum yazın

Yorumlar