Summer Game Fest 2023 Ne Kadar Sürecek?


Sunucu Geoff Keighley ile yapılan röportajda Summer Game Fest 2023 süresi belirli oldu. Bizleri en az evvelki yıllarda olduğu üzere uzun bir sunum bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Summer Game Fest 2023 İştirakçi Listesi Ortaya Çıktı


Bu yılın büyük oyun aktiflikleri ve sunumları yaz dönemini başlatacak olan PlayStation Showcase için geri sayım devam ediyor. Sonrasında ise Xbox Games Showcase ve Ubisoft Forward için bekleyişe geçeceğiz. Summer Game Fest 2023 de listede yer alıyor ve 8 Haziran 2023 Perşembe günü TSİ 22:00 sıralarında başlayacak.

Daha evvelce sizlerle paylaştığımız haberimizde, Geoff Keighley tarafından yapılan duyuru ile Activision, Capcom, Electronic Arts, Epic Games, Microsoft, Netflix, Razer, Sony Interactive Entertainment, Ubisoft, Valve ve Warner Bros. Games dahil pek çok kıymetli ismi kırktan fazla iştirakçinin olduğu liste yayınlanmıştı.

Summer Game Fest 2023 Müddeti Aşikâr Oldu

Üç haftadan az bir vakit kalmış iken Keighley, Epic Games sitesi üzerinden yayınlanan röportajda verdiği bilgi ile bu yılın Summer Game Fest aktifliğinin iki saate yakın bir uzunluğunun olacağını ve epey büyük üç yahut dört duyurunun yapılacağını teyit etti.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl The Last of Us Part 1 duyurusu yapılmış iken, 2021 yılındaki gösteriye da Elden Ring oynanış fragmanı damgasını vurmuştu. Bakalım bu yılın gösterisine damgasını vuran hangi oyun yahut oyunlar olacak.

Tercihen Facebook, Twitch, Twitter ve Youtube kanalları üzerinden takip edebileceğiniz aktiflik için resmi internet sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Summer Game Fest 2023 Ne Kadar Sürecek?

Bir yorum yazın

Yorumlar