Cyberpunk 2077 Başarısızlıklar Müzesi’nde


Bir Reddit kullanıcısı tarafından fark edilene nazaran, Cyberpunk 2077 Başarısızlıklar Müzesi‘nde yerini almış. Kesimler genelinde kayda geçen lisanlara destan başarısızlıkların sergilendiği müzeye, oyun kesiminden öbür bir oyun daha ismini altın harflerle yazdırmış oldu. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077 DLSS 3 Dayanağı Kazandı


Çıkışı büyük bir heyecanla beklenip de bir mühlet hayal kırıklığı olarak anılan Cyberpunk 2077, geçtiğimiz yıl içerisinde satışa sunulan PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonu ile eş vakitli olarak yayınlanan güncellemesinin akabinde düzlüğe çıkabilmişti. Lakin CD Projekt RED stüdyosunun tarihinde kara bir leke olarak anılmaya devam edecek. Son yaşanan gelişme, bu başarısızlığın müzelik olduğu da ortaya çıktı.

Cyberpunk 2077 Başarısızlıklar Müzesi’nde Yerini Alan Bir Öteki Oyun

Reddit sitesindeki cyberpunkgame başlığının altında paylaşımda bulunan p4ul1023 isimli kullanıcı, Cyberpunk 2077 oyununun New York kentindeki Başarısızlıklar Müzesi’nde kendisine epey sağlam bir yer bulduğunu bildirdi. Tıpkı müzede, başarısızlığı lisanlara destan olan E.T. oyunu da bulunuyor.

I saw Cyberpunk mentioned at the Museum of Failure in Brooklyn NY.
by u/p4ul1023 in cyberpunkgame

Polonya menşeli stüdyo tarafından geliştirilmiş olan açık dünya oynanış sunan aksiyon-rol yapma oyunu, 2020 yılının Aralık ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. Kullanıcıların karşılaştığı performans ve teknik meseleleri ile eski kuşak versiyonları oynanamaz haldeydi. Tüm bunlar bir yana dursun, kelamı verilen hiçbir şeyin oyunda olmamasının da yaşanan hayal kırıklarında hissesi elbette büyük olmuştu.

Aradan geçen vakit zarfında yayınlanan irili ufaklı pek çok güncellemenin akabinde, geçtiğimiz sene oynanabilir hale gelmişti. “Peki verilen kelamlar?” diye soracak olursanız, ne yazık ki olumlu bir yanıt veremiyoruz.

Son olarak, bu yaz mevsiminde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkması beklenen Phantom Liberty isimli bir kıssa genişlemesi var. Şimdilik net bir tarih verilemiyor olsa da, Haziran üzere satışa sunulacağı sav ediliyor.

Cyberpunk 2077 Başarısızlıklar Müzesi’nde

Bir yorum yazın

Yorumlar