Star Wars Jedi: Survivor Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı


Star Wars Jedi: Survivor eş vakitli oyuncu sayısı aşikâr oldu. Şimdiden selefini geride bıraktı. Performans problemleri ve teknik kusurlar ile ilgili şikayetleri saymazsak, Electronic Arts ve Respawn Entertainment durumdan şad üzere görünüyor.

Malumunuz son periyotta çıkan birçok oyunun yeterli optimize edilememiş olmasından ötürü, hevesimiz kursağımızda kalıyor. Son olarak The Last of Us Part 1’in PC versiyonu büyük tenkitlerin maksadı olmuş iken, Star Wars Jedi: Survivor da listeye yeni eklenen isim olmuştu.

Üst düzey sistemlere sahip olan oyuncular dahi performans kayıpları ve karşılaşılan ve içlerinden birinin kalıcı tecrübe puanı kaybettirdiği teknik meseleler, oyuncuları zahmetten çıkarttı. Emsal problemler PlayStation 5 ve Xbox Series tarafında da mevcut. Benzeri formda performans meseleleri ve ekran yırtılmaları üzere geri dönüşler var. Lakin geliştirici Respawn Entertainment, toplumsal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile şikayetlere karşı kulaklarının üstüne yatmadıklarını ve sıkıntıların da en kısa müddette çözüleceğinin kelamını verdi.

Çıkışı her ne kadar sıkıntılı olarak gerçekleşmiş olsa da Star Wars Jedi: Survivor, selefi Fallen Order oyununun Steam mağazasındaki eş vakitli oyuncu rekorunu geride bıraktı.

Star Wars Jedi: Survivor Eş Vakitli Oyuncu Sayısı Ortaya Çıktı

SteamDB sayfasındaki datalara bakarsak, devam oyunun eş vakitli oyuncu sayısında tepe 67.855 olarak belirlendi. Biz bu haberi müellif iken 36.582’ydi. Star Wars Jedi: Fallen Order eş vakitli oyuncu sayısı ise 46.550 ve şu anda etkin olarak 7.095 kişi oynuyor.

Oyunu satın alan oyuncuların ortasında performans meselelerinin ve teknik yanlışların giderilmesini bekleyenlerin sayısı bir epey fazla olabilir. Öteki bir deyişle, meselelerin giderilmesinin akabinde, eş vakitli oyuncu sayısının daha da üstlere çıkmasını bekleyebiliriz.

Son olarak, Star Wars Jedi: Survivor Birleşik Krallık’ta epeyce sağlam bir başlangıç yaptı. O denli ki, kutulu satışlarda Hogwarts Legacy oyununun akabinde ikinci sıraya yerleşti. Ne var ki selefinden % 36 oranında düşük olduğunu söyleyelim.

Bir yorum yazın

Yorumlar