World of Warships ile Force Blue İşbirliği Duyuruldu


Wargaming tarafından yapılan duyuru ile ünlü fiyatsız deniz savaşlarına odaklı çevrimiçi çok oyunculu oyun World of Warships ile Force Blue işbirliği başladı. Ünlü Temel Reis karakteri ile yapılan birinci işbirliği ile okyanusları ve gazileri müdafaa ve yardım kuruluşu desteklenecek. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged Duyuruldu


World of Warships ile Force Blue İşbirliği Başladı!

Önde gelen deniz savaşı simülatörü World of Warships’in geliştiricisi ve yayıncısı Wargaming, King Features’ın ünlü karakteri Temel Reis iş birliği kapsamında yaptığı yeni yardım iş birliği konusunda ek bilgiler paylaştı. Haziran ayında, Dünya Okyanus Ayı sırasında gerçekleşen hudutlu oyun içi içerik denizleri müdafaa ve yardım kuruluşu FORCE BLUE faydasına olacak. Emekli Deniz Piyade Keşif askeri ve aktör Rudy Reyes iştiraki ile kurulan ve onun yönettiği FORCE BLUE, Özel Kuvvetler emeklileri topluluğu ile deniz bilimi dünyasını birleştiriyor ve iki tarafın da ihyası için çalışıyor.

Emekli askerleri ve tarihi sivil toplum örgütlerini uzun müddettir desteklemesi ile bilinen bu iş birliği ile World of Warships, okyanusların korunmasına da katkı sağlıyor. Temel Reis ile birlikte çalışarak FORCE BLUE yardım kurumunu destekliyor.

Wargaming, FORCE BLUE’nun eforlarına takviye olarak, kuruma 50.000 USD fiyatında bir bağış yapacak. Bu bağışa ek olarak, Temel Reis eserlerinin satışından elde edilen net kârın %10’u da kampanyanın bitişinin akabinde yardım kuruluşa takviye olarak verilecek.

2016’da kurulmuş olan FORCE BLUE, iki sorunu çözmeye odaklanan bir kuruluştur: Gezegenin deniz ekosistemlerinin çöküşü ve çok sayıda emekli askerin hizmetleri bittiğinde ve artık bir vazifeleri kalmadığında karşılaştıkları zorluklar. FORCE BLUE bunu yüksek nitelikli özel kuvvetler emeklilerini tanınmış bilim insanları ve çevrecilerin yönlendirmesi ile birleştirme fırsatı olarak kullanıyor. Bu eğitim sayesinde bu emekli askerler dünyanın farklı bölgelerine giderek deniz biyoçeşitliliğini koruyacak vazifelerde bulunuyor.

FORCE BLUE ayrıyeten 8 Haziran’da Dünya Okyanus Günü Twitch canlı yayın aktifliği için World of Warships’e katılacak. Canlı yayın çerçevesinde FORCE BLUE grubundan iki değerli konuk katılacak: Aktör ve ABD Deniz Keşif Piyadesi emeklisi Rudy Reyes ile kuruluşun eş kurucusu, ABD Donanması SEAL emeklisi ve FORCE BLUE Özel Projeler ve Etkinlikler Yöneticisi Steve “Gonzo” Gonzales. İkili, yardım kuruluşunun çift misyonunu anlatacak, denizleri müdafaanın hayati kıymetine dikkat çekecek, yardım kuruluşunun faaliyetlerinin emekli askerlerin sivil hayata geçişleri ve sonrasındaki akıl sıhhatlerini desteklemeye yararlı olduğunu anlatacak.

“FORCE BLUE, Dünya Okyanus Ayına dayanak hedefiyle World of Warships ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyor. Sanırım grubumuzda Temel Reis hayranı olmayan tek bir asker bile yoktur, o yüzden hem bu ikili ile çalışıp hem de dünyanın deniz ekosistemlerini müdafaa ve geri kazanma vazifemizi gerçekleştirmek inanılmaz bir fırsat” – Jim Ritterhoff, FORCE BLUE Kurucu Ortağı ve Sorumlu Yöneticisi.

1 Haziran’dan itibaren geçerli olacak Temel Reis Yardım Paketi’nde iki Kumandan bulunuyor: Temel Reis ve Kabasakal. Her ikisi de özgün seslendirmeye, iki bayrağa ve Düzey VII USS Colorado için özgün bir kamuflaja sahip. Bunların yanı sıra Haziran ayı boyunca, 1 Temmuz’a kadar, World of Warships’te oyuncular haftalık yarışları olan özel bir “Okyanusu Kurtarın” misyon zincirini tamamlayarak sonunda fiyatsız bir temalı kutu alacaklar.

Bu kampanya 24 Mayıs’ta hayata geçen, Avrupa murhiplerinin Erken Erişime açılmasını, Pan Amerikan kruvazörlerinin çıkışını ve Konvoy savaş cinsini içeren son World of Warships içerik güncellemesinin akabinde geliyor. Wargaming tarafından geliştirilen ve yayınlanan World of Warships, dünyanın önde gelen, oyuncuların 20. yüzyıldan, 600’ün üzerinde tarihî olarak yanlışsız geminin dümeninde birbirine karşı savaştığı, oynaması fiyatsız deniz savaşı oyunudur.

World of Warships ile Force Blue İşbirliği Duyuruldu

Bir yorum yazın

Yorumlar