Skull and Bones Görüntüleri Sızdırıldı


Reddit üzerinden yapılan paylaşım ile  yeni Skull and Bones imgeleri sızdırıldı. Bu manzaralar, oyunun mevcut durumu hakkında bilgi veriyor. Ayrıyeten görünüşe nazaran yeni bir erteleme de kelam konusu.


İlginizi Çekebilir: Ubisoft+ Çoklu Erişim ile Artık Türkiye’de!


Fransız yayıncının Singapur stüdyosu tarafından geliştirilmekte olan Skull and Bones, E3 2017 fuarında duyurulmuş olan bir MMO oyunu oluyor. Mevcut jenerasyon konsollar ve PC için satışa sunulması beklenen oyun için epey karanlık bir periyottan geçildikten sonra, geçtiğimiz sene prestijiyle bir geri dönüş yapılmış ve ayrıntılı yeni bilgiler edinmiştik. Ne var ki hala ertelenme haberleri de gelmeye devam ediyor.

Yeni Skull and Bones İmajları Sızdı

Son olarak 2024 finansal yılının birinci çeyreğinde çıkacağı belirtilmiş olsa da net bir tarih verilmemişti. Bunda elbette gösterilen oynanış sekanslarının tatmin edici olmayışının tesiri de büyük diyebiliriz. Haziran ayındaki Ubisoft Forward sunumu sırasında bir defa daha karşımıza çıkmasını beklediğimiz korsan temalı canlı servis oyunu için, Reddit üzerinden yeni ekran manzaraları sızdırıldı.

Bu manzaralar, Ocak ayındaki oynanış gösterim ile emsal düzeyde görünüyor. Yani ortadan geçen dört aylık süreçte, görsel açıdan pek bir etap kaydedilememiş üzere.

Diğer yandan, yakın bir vakit evvel, Ubisoft tarafından geride bıraktığımız çeyreğe ait olarak gerçekleştirilen finansal konferans sırasında, oyunun 2024 finansal yılının birinci çeyreğine de yetişmeyeceği söylendi. Öteki bir deyişle, önümüzdeki yılın Temmuz ayından evvel beklememek gerekiyor. Lakin Üst Yönetici Yves Guillemot, grubun geliştirmede basamak kaydetme suratından ve formundan şad olduğunu lisana getirdi.

Başlangıçta Assassin’s Creed IV: Black Flag için bir genişleme olarak planlanmışsa da sonradan bağımsız bir proje haline getirilen Skull and Bones, tercihen tek kişi yahut iki arkadaş ile kooperatif olarak yahut PvP olarak oynanabilecek. Kıssa olarak da Sainte-Anne ismi verilen bir gemi kazasından kurtulmayı başarmış olan bir korsanın rolüne bürüneceğiz.

Skull and Bones Görüntüleri Sızdırıldı
  • 22 Mayıs 2023
    Oyun,

Bir yorum yazın

Yorumlar