Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar PC İçin de Duyuruldu


Geçtiğimiz haftalarda Sony Interactive Entertainment tarafından verilen müjdeli haber ile yeni PC uyarlamalarının yolda olduğunu öğrenmiştik. Bundan kısa bir müddet sonra da The Snitch tarafından Temmuz ayı içerisinde bir öteki birinci parti PlayStation oyununun satışa sunulabileceği tez edilmişti. Kısa bir mühlet evvel Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games ve Nixxes Software tarafından yapılan resmi duyuru ile Ratchet & Clank: Farklı Dünyalar, 26 Temmuz 2023 tarihinde Epic Games ve Steam mağazaları üzerinden PC kullanıcıları ile buluşacak. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Alone in the Dark Çıkış Tarihi Duyuruldu


Ratchet & Clank: Farklı Dünyalar PC’ye de Geliyor!

Şu anda Epic Games ve Steam mağazalarında ön-siparişe açılmış olan Ratchet & Clank: Başka Dünyalar, 599 TL fiyat etiketine sahip ve çıkışından evvel almanız durumunda da Carbonox Armor Set ve Pixelizer Weapon ikramlarınız olacak.

Oyunun PC versiyonunda, 21:9, 32:9 ve 48:9 takviyesinin yanı sıra, ışın izlemeli yansımalar ve ışın izlemeli gölgelendirmeler, NVIDIA tarafından sunulan DLSS 3.0, Reflex ve DLAA, AMD tarafından sunulan FSR 2.0, Intel tarafından sunulan XeSS teknolojileri, başarımlar ve buluta kayıt sistemi de desteklenecek. Ayrıyeten tercihen fare ve klavye yahut dokunsal geri bildirim ve uyumsal tetikleyiciler ile DualSense kolu ile oynayabilmek mümkün olacak.

Ratchet & Clank: Farklı Dünyalar Konusu

Ratchet & Clank: Into the Nexus sırasında yaşanan olayların sonrasının anlatılacağı Ratchet & Clank: Rift Apart, tıpkı amanda seri ile yeni tanışacak olan oyuncular için tam uzunlukta bağımsız bir kıssa de sunacak ve Ratchet ve Clank olarak şeytani bir imparatoru ortadan kaldırmak için gayret vereceğiz. Bizleri tekrar aksiyon dolu bir oynanışın beklediği oyunda, geliştiriciler tarafından söylenene nazaran, görsel manada büyük bir şölenin yaşanmasının yanı sıra, serinin evvelki oyunlarında ayak basmadığımız gezegenleri de keşfedebilmek ve eskilerin Sargasso ile Torren IV karışımı olan Nefarious City üzere yeni yerler görebilmek de mümkün olacak.

Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar PC İçin de Duyuruldu

Bir yorum yazın

Yorumlar